Hlavný zmenový kuchár, Kuchár

  • Gastronómia
  • Trvalý pracovný pomer
  • Dohoda
  • Slovakia

Informácie

  • icon
    Mzda od 2000 €
  • icon
    Počet voľných miest 2 miest
  • icon
    Skúsenosti: 2 roky

Popis pracovnej ponuky

Miesto práce
Selce

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
Ihneď, podľa dohody

Mzdové podmienky (brutto)
Hlavný zmenový kuchár – 11 – 14 EUR/hod.
Kuchár – -9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Hlavný zmenový kuchár
Príprava jedál a la carte, raňajkové menu, kongresové menu, dezertov
Kontrola vizuálnej stránky jedál studenej a teplej kuchyne
Zabezpečenie určeného servisu a štandardu pri príprave jedál
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.. HACCP
Kontrola skladových zásob, inventár, inventarizácia tovaru a materiálu
Zodpovednosť za hospodárne využitie potravín
Návrhy na doplnenie jedálneho lístka – kreatívna stránka (bez kalkulácie)
Zastupovanie Šéfkuchára v čase neprítomnosti
Sledovanie nových trendov v gastronómii a ich aplikácia

Kuchár:
Príprava raňajkových bufetov
Samostatná príprava jedál podľa ponuky: À la carte, hotelové akcie, večere
Súčinnosť pri príprave jedálneho lístka

Zamestnanecké výhody, benefity
Priestor na sebarealizáciu, osobný a odborný rast
Dlhodobé a perspektívne zamestnanie v hotelovom biznise -Možnosť ubytovania
Bazén, fitnes, zamestnanecká strava, športový areál
Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
Kuchár

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Zodpovednosť voči práci
Nutné vyučenie a prax v odbore
Znalosti z oblasti gastronómie
Ochota a chuť pracovať
Spoľahlivosť
Kolektívnosť

Pracovná doba kuchára v hoteli sa riadi bežnými štandardmi, nie je rozdelená na dlhé a krátke týždne. Rozpis pracovného času sa zvyčajne robí na celý mesiac s určitým počtom hodín, vrátane nadčasových, keď je to potrebné. V obdobiach firemných akcií sa môže vyžadovať viac práce.

Kuchári majú rôzne platy v závislosti od skúseností a typu práce. Bežný kuchár môže zarábať 6-7 eur čistého za hodinu, s možnosťou vyšších hodinových sadzieb a nadčasových príplatkov, ktoré môžu dosiahnuť až 8-10 a viac EUR  za hodinu.

Upozorniť ma na nové ponuky

Dostávajte e -maily o najnovších pracovných ponúk.

Uploading