Čašník/-čka

  • Gastronómia
  • Trvalý pracovný pomer
  • Dohoda
  • Slovakia

Informácie

  • icon
    Mzda od 1000 €
  • icon
    Počet voľných miest 3 miest
  • icon
    Skúsenosti: skúsený

Popis pracovnej ponuky

Miesto práce
Selce

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
Ihneď, podľa dohody

Mzdové podmienky (brutto)
1 000 – 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

poskytovať efektívny, rýchly, bezproblémový a zdvorilý servis
presne zaznamenávať, kontrolovať a prijímať všetky objednávky jedál a nápojov zabezpečovať, aby pracovný priestor a prevádzka boli vždy čisté a upratané
zabezpečovať vždy hladký chod pridelenej prevádzky
udržiavať dôkladnú pracovnú znalosť jedál a nápojov
podporovať ďalší predaj tým, že využíva príležitosť na predaj
zmysel a dôraz na čistotu

Zamestnanecké výhody, benefity
Priestor na sebarealizáciu, osobný a odborný rast
Dlhodobé a perspektívne zamestnanie v hotelovom biznise
Možnosť ubytovania
Bazén, fitnes, zamestnanecká strava, športový areál

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
Cestovný ruch, Gastronómia, Hotelierstvo

Ostatné znalosti
Food 600 – Základy

Mzda čašníka sa líši v závislosti od skúseností, pričom bežný rozsah mesačnej mzdy sa pohybuje od 1000 do 1300 eur hrubého. Hodinová mzda čašníka sa pohybuje medzi  4,5-  6 eurami, pričom hlavný čašník môže zarábať 7  a viac eur za hodinu.

Pracovný čas pre čašníkov v hoteli je flexibilný a je prispôsobený prevádzke. Rozpis sa robí na celý mesiac s určitým počtom hodín, vrátane nadčasov, podľa potreby.

Čašníci sa striedajú medzi ranajkami a večernou zmenou, pričom je jasne stanovené, koľko hodín a kedy majú pracovať.

Upozorniť ma na nové ponuky

Dostávajte e -maily o najnovších pracovných ponúk.

Uploading