Vodič vysokozdvižného vozíka – Lozorno

  • Doprava, špedícia a logistika
  • Živnosť
  • Neurčené
  • Slovakia

Informácie

  • icon
    Mzda od 1500 €
  • icon
    Počet voľných miest 1 Ponúk
  • icon
    Skúsenosti: skúsený

Popis pracovnej ponuky

• Vykonáva prácu ako vodič VZV a vodič ťahača distribučných súprav, jazdí po určených trasách v pridelenom sektore výrobnej prevádzky
• Zásobuje výrobné linky potrebnými dielmi v reálnom čase podľa štandardov
• Napĺňa a pripravuje vozíky distribučných súprav
• Vykonáva prácu s bremenami, prebaľuje materiál z veľkých balení do malých balení
• Vyprázdňuje, skladuje palety, kontajnery a prepravky s materiálom
• Podáva hlásenia o vzniknutých anomáliách nadriadenému pracovníkovi
• Dodržiava a aplikuje bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
• Pri práci sa riadi internými predpismi spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• SOU, SŠ vzdelanie (výučný list alebo maturitné vysvedčenie)
• Prax na VZV výhodou, prax v logistike výhodou
• Ochota a chuť pracovať na zmeny
• Schopnosť rýchlo sa učiť a ďalej sa vzdelávať
• Odolnosť voči stresu a záťaži
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť a zodpovedný prístup k práci

Nástup

Dohodou

Plat:

10€ -Ranná, po obedná
10€ -Nočná

Informácie o výberovom konaní

Základný kurz na VZV môžete u nás absolvovať.
Upozorniť ma na nové ponuky

Dostávajte e -maily o najnovších pracovných ponúk.

Uploading