Strojník betonárne

  • Stavebníctvo a architektúra
  • Trvalý pracovný pomer
  • Dohoda
  • Slovakia

Informácie

  • icon
    Mzda od 1600 €
  • icon
    Počet voľných miest 4 miest
  • icon
    Skúsenosti: 1 rok

Popis pracovnej ponuky

Hľadáme do tímu pre prevádzku Bzenica (región Žiar a Žarnovica), Zvolen a Banská Bystrica (Vlkanová) strojníkov betonárne!

Náplň práce

Obsluha a údržba betonárky a jej riadiaceho centra.

Príjem a objednávanie materiálu.

Zodpovednosť za kvalitu materiálu.

Zodpovednosť za skladovú evidenciu spoločnosti.

Zodpovednosť za vedenie požadovanej dokumentácie.

Zodpovednosť za zverené pracovné nástroje a náradie.

Požiadavky pre uchádzačov:

Chuť pracovať a učiť sa

Komunikatívnosť,

Strojnícky preukaz na nakladač a betonárku /pokiaľ nie sú/, vieme zabezpečiť

Základne zručnosti pre ovládanie počítača

Zaškolenie vo výrobnom miešacom programe na prevádzke vo Zvolene

Základne znalosti pre údržbu a mazanie technológie

Ponúkame:

Na začiatok minimálny nástupný plat: 1600 EUR, ktorý sa po  po skúšobnej dobe navyšuje  + k tomu samozrejme bonusový systém.

Vodičský preukaz

 B

Informácie k výberovému konaniu:

S vybratými kandidátmi, ktorí zodpovedajú kritériám,  sa dohodne osobný pohovor s vedúcim betonárky.

Upozorniť ma na nové ponuky

Dostávajte e -maily o najnovších pracovných ponúk.

Uploading