Práca vo výrobe výmenníkov tepla – klimatizácie

  • Výroba
  • Živnosť
  • Neurčené
  • Slovakia

Informácie

  • icon
    Mzda od 1800 €
  • icon
    Počet voľných miest 10 miest
  • icon
    Skúsenosti: aj bez skúsenosti

Popis pracovnej ponuky

Pracovná ponuka pre kandidátov z Ukrjiny, Srbska a Gruzínska.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– práca vo výrobe výmenníkov tepla
– pomocné práce podľa rozhodnutia nadriadeného
– zodpovednosť za kvalitu výroby

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca v stabilnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer
– práca na 2 zmeny
– Možnosť nadčasov
– platobné podmienky:  7,50€/ hodina a po 3 mesiacoch 8€/ hodina
– práca vhodná ja pre ženy
– nie sú odstavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– schopnosť naučiť sa čítať technickú a výkresovú dokumentáciu
– pracovitosť, flexibilita, zodpovedný prístup k prác
Práca na 2 zmeny
Platové podmienky 7,50e po 3 mesiacoch 8e hodina.
Možnosť nadčasov

Ubytovanie:

zabezpečené-  s výplaty sa strhne cena za noc  6,7,8€ podľa dóstupnéj ubytovni

Dodatočné požiadavky:

Potrebné je mať opravnenné činnosti:
1. Opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu ( najdôležitejšie)
2. Práca a manipulácia s tovarom
3. informatívne testovanie meranie analýzy a kontroly
Upozorniť ma na nové ponuky

Dostávajte e -maily o najnovších pracovných ponúk.

Uploading