Opatrovateľka Nemecko – Zeiskam

  • Zdravotníctvo
  • Full time
  • Neurčené
  • Germany

Informácie

  • icon
    Mzda od 1500 €
  • icon
    Počet voľných miest 1 Ponúk
  • icon
    Skúsenosti: 1 rok

Popis pracovnej ponuky

Pani býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, fajčenie povolené vonku, internet, eventuálne nočné vstávanie, celodenná strava, overená rodina, hradene odvody aj počas turnusového voľna, ponuka pre rodinne založenú opatrovateľku, seniorka má veľkú rodinu, ktorá chodí často na návštevy

Miesto výkonu práce:

Zeiskam – 36 km od Karlsruhe

Druh pracovného pomeru:

TPP

Mzdové podmienky:

3 300 € netto – turnus

1650 € – mesiac

Vratane cestovného

Dĺžka turnusu:

2 mesiace

Nástup:

26.05.2022

Pacient:

Pani 76 ročná, 76 kg, 152 cm, diabetes, vysoký krvný tlak, pohybuje sa pomocou rolátora alebo vozíčka,

stupeň opatrovania 3

Pomôcky

rolátor, vozíček

Výhoda

Pracovná ponuka k seniorke ktorá je duševne v poriadku

Požiadavky na zamestnanca:

Pracovné skúsenosti s opatrovaním rodinného príslušníka alebo klienta.

Jazykové znalosti: Nemecký komunikatívny B1

Základná zložka platu: výkon práce v DE  9,82 €/hod.

Základná zložka platu: výkon práce v SR  3,71 €/hod.

* Práca aj na SK živnosť

Upozorniť ma na nové ponuky

Dostávajte e -maily o najnovších pracovných ponúk.

Uploading