Opatrovateľka Nemecko – Bellheim

  • Zdravotníctvo
  • Živnosť
  • Neurčené
  • Germany

Informácie

  • icon
    Mzda od 1500 €
  • icon
    Počet voľných miest 1 Ponúk
  • icon
    Skúsenosti: skúsený

Popis pracovnej ponuky

Býva v dome, opatrovateľka má vlastnú izbu, fajčenie povolené vonku, internet, eventuálne nočné vstávanie, celodenná strava, overená rodina, overený obchodný partner, hradene odvody aj počas turnusového voľna

Miesto výkonu práce:

Bellheim

Druh pracovného pomeru:

TPP / Živnosť

Mzdové podmienky:

1500€ netto – turnus

z toho 100 € hradené cestovné

Dĺžka turnusu:

1 mesiac

Nástup:

03.06.2022

Pacient:

Pani 84 ročná, 50 kg, 161 cm, začiatočná demencia, pohybuje sa samostatne,  stupeň opatrovania 3

Pomôcky

Výhoda

Ľahká ponuka k seniorke, ktorá je duševne v poriadku, býva v dome

Požiadavky na zamestnanca:

Pracovné skúsenosti s opatrovaním rodinného príslušníka alebo klienta.

Jazykové znalosti: ideálne nemecký komunikatívny

Základná zložka platu: výkon práce v DE  9,82 €/hod.

Základná zložka platu: výkon práce v SR  3,71 €/hod.

* Práca aj na SK živnosť

Upozorniť ma na nové ponuky

Dostávajte e -maily o najnovších pracovných ponúk.

Uploading