Dom dôchodcov Nemecko

  • Zdravotníctvo
  • Nemecká pracovná zmluva
  • dohodou
  • Germany

Informácie

  • icon
    Mzda od 3000 €
  • icon
    Počet voľných miest 12 miest
  • icon
    Skúsenosti: skúsený

Popis pracovnej ponuky

Doprajte seniorom užiť si život s menšími starosťami.
Vyberte si jednu z naších ponúk a zamestnajte sa v dome dôchodcov.

Miesto výkonu práce:

  • celé Nemecko

Druh pracovného pomeru:

  • Trvalý pracovný pomer

Mzdové podmienky:

  • 18,00 €/h pre opatrovateľky z kurzom uznávaným Nemeckom.
  • 15,00 €/h v hrubom

 + 3,00 € v čistom na hodinu diéty

Turnusi:

  • 6-7 dni pracuje a nasledne 2-3 dny voľno

Nástup:

  • Ihneď

Ďalšie informácie:

  • Práca vhodná aj pre mužov
  • Výplata 20. v mesiaci
  • 30e diety / deň
  • Možnosť čerpať zálohy

Požiadavky na zamestnanca:

  • Pracovné skúsenosti s opatrovaním rodinného príslušníka alebo klienta.
  • Jazykové znalosti: nemecký komunikatívny (B1)

Pracovné úlohy:

Pomoc pri obliekaní a vyzliekaní pacientov, osobnej hygiene a kŕmení
Posteľná bielizeň a starostlivosť o osoby upútané na lôžko
Pomoc pri mobilizácii pacientov
Účasť na dokumentácii opatrení starostlivosti
Vykonávanie jednoduchých lekárskych úkonov (meranie krvného tlaku, pulzu alebo teploty)
Záujem o starostlivosť, sprevádzanie a podporu ľudí v núdzi

*Rozsah vašich úloh môže byť veľmi široký a líši sa v závislosti na zamestnávateľovi alebo inštitúcii, kde pracujete.

Mali by ste byť:

V dobrom fyzickom zdraví
Psychický odolný
Schopnosť pracovať v tíme a podriadiť sa registrovanému ošetrovateľskému personálu
Veľa trpezlivosti a porozumenia
Flexibilita z hľadiska pracovného času
Empatická a vďačná interakcia s pacientmi

Upozorniť ma na nové ponuky

Dostávajte e -maily o najnovších pracovných ponúk.

Uploading